Raham Pro banner site

رهام پرو

header raham pro

طراحی سایت امروزه نقش پررنگی را در جذب مشتری و بازاریابی اینترنتی دارد و با کمک وب سایت می توان به دنیای پول ساز اینترنت وارد شد و سهمی از این بازار را در دست گرفت.طراحی وب سایت علاوه بر گرافیک سایت و محتوای وب سایت مناسب باید در صفحه اول گوگل نیز دیده شود تا بتواند جذب مخاطب بالایی را از اینترنت داشته باشد لذا طراحی سایت با یک شرکت طراحی وب سایت  قدر و با تجربه اولین قدم در دنیای بازاریابی اینترنتی است.

با توجه به اهمیت طراحی وب سایت و اهداف بعدی بازاریابی اینترنتی مانند سئو وب سایت و بهینه سازی سئو سایت ، راه اندازی باشگاه مشتریان  ، دیجیتال مارکتینگ ، حضور ، تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام  با انتخاب شرکت طراحی سایت  و ارائه دهنده خدمات جامع بازاریابی اینترنتی معتبر و با تجربه در این راه می تواند اثر گذاری چشم گیری در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

طراحی وب سايت در جذب نمودن مشتري نقش اساسی و مهمي را بازی می کند که انرا نمی توان نادیده گرفت .در طراحی سایت به گرافیک و سئو و داشتن محتوای مناسب نیز اهمیت دهید و تمام سعی خود را به کار بگیرید تا سایت شما تمام موارد لازم را در کنار هم داشته باشد .

 

 

افزایش فروش با وبسایت

ما بر این باوریم که وبسایت شما فقط کاتالوگ آنلاین محصولات و خدمات کسب و کار شما نیست! بلکه وبسایت شما باید برای شما بفروشد! استراتژیست‌های بازاریابی دیجیتالی ما، در کنار تیم طراحی گرافیکی، تیم برنامه‌نویسی تحت وب، تیم سئو برای ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل و همچنین تیم تولید محتوای متنی و ویدئویی آژانس دیجیتال مارکتینگ تیم رهام، با تمام توان می‌کوشند تا وبسایتی را برای شما طراحی کنند که برای کسب و کار شما، کار یک تیم بازاریابی و فروش حرفه‌ای را در ۷ روز هفته و به‌صورت ۲۴ ساعته انجام دهد.

رهام پرو متشکل از تیم برنامه نویسی و طراحی جوانان نخبه و خلاق ایرانی و کانادایی است و در زمینه های زیر فعالیت می کنند:

  • طراحی و برنامه نویسی وب سایت
  • ارایه راهکارهای تجارت الکترونیکی
    بهینه سازی وب سایت، سئو، اپلیکیشن های تحت وب، موبایل و ویندوز
  • پشتیبانی و نگهداری وب سایت
  • طراحی فروشگاه های اینترنتی و راه اندازی و پشتیبانی هوش مصنوعی

امروزه وجود یک برنامه و کسب و کار اینترنتی از ضرورت های تجارت است که داشتن یک سایت و اپلیکیشن با کاربرد آسان و راحت ولی هوشمند لازم است. بنابراین نوع فکر و استراتژی که در نظر گرفته می شود در آن بسیار مهم است. با ما همراه شوید تا با یکدیگر بتوانیم بهترین ها را به ارمغان آوریم. هوشمندی و خلاقیت در ارایه راهکارهای الکترونیکی کسب و کار اینترنتی از صفات بارز تیم رهام بوده و همواره سعی کردیم بهترین و هوشمندانه ترین ها را ارایه نماییم.

خصوصیات تیم ما

  • خلاقیت

اتاق فکر ما، با جلسات طوفان فکری، ایده‌های ناب و خلاقانه‌ای را برای ارتقای برند شما به سطحی بالاتر طراحی و تدوین می‌کند.

  • تخصص

تجزیه و تحلیل و دقت در تصمیم گیری صحیح، تضمین کننده‌ی موفقیت حداکثری ما در پروژه‌هایی است که بر عهده گرفته‌ایم.

  • تجربه

سال‌ها تبعیت از استاندارد های جهانی ما را قادر به بومی سازی استراتژی های یکپارچه بر اساس فرهنگ کشورمان کرده است

Raham Pic in middle

سئو و قرار گرفتن در صفحات اول سایت معروف گوگل موجب بیشتر دیده شدن می شود. بنابر گزارش گوگل 80% استفاده کنندگان از سایت، تنها صفحه اول سایت و جستجو را مشاهده می کنند. بنابراین برای تجارت و کسب و کار، سئو امری ضروری تلقی می شود. با ما جز اولین ها باشید.
هر جرقه ای که از داشتن یک وب سایت و اپلیکیشن خلاقانه به ذهن شما می رسد می تواند یک تجارت بزرگ را در آینده برای شما رقم بزند.
استفاده از الگوریتم های ساده تا پیچیده هوش مصنوعی و استفاده از یک هسته مرکزی در طرح های کسب و کار اینترنتی موجب هوشمندانه تر شدن برنامه های تولید شده خواهد شد.

ما به شما بهترین ها را ارایه می دهیم

با ما در ارتباط باشید:

Choose The Best The most Creative

فهرست